Test Coaching

Přivítejte do svého týmu expertízu a inovace

Představte si, že vedle sebe máte nejen průvodce, ale i mentora a katalyzátora změn, který s vámi prochází každým krokem vašich testovacích procesů. Tímto průvodcem bude náš Test Coach – expert, který vám svými odbornými znalostmi a zkušenostmi pomůže zvýšit efektivitu vašich testovacích procesů a posílit kulturu kvality v rámci vašeho vývoje.

Co s Test Coachem získáte?

 • Expertní mentorství a vedení
  Test Coach vám poskytne mentoring, podporu a vedení na míru vašim týmům a projektům. Pomůže vám rozvíjet vaše testovací dovednosti a zavádět osvědčené postupy tak, aby byly vaše projekty úspěšnější.

 • Školení a workshopy na míru
  Uspořádáme pro vás školení a workshopy na míru, přesně zaměřené na specifika vašich projektů a výzev. Naučíme váš tým vše od základů softwarového testování po pokročilé techniky a automatizaci.

 • Zlepšování procesů
  Naši experti posoudí vaše stávající testovací procesy a metodiky a identifikují oblasti pro zlepšení. Získáte návrhy konkrétních opatření pro zefektivnění vašich procesů, zvýšení produktivity a zlepšení kvality výstupů.

 • Podporu kvality a agilní praxe
  Vneseme do projektů kulturu kvality a pomůžeme vašim týmům implementovat agilní testovací praktiky do jejich vývojových procesů. Podpoříme integraci testovacích aktivit do agilních ceremoniálů a přineseme iterativní testování a zpětnou vazbu.

 • Pomoc implementovat a adaptovat nástroje
  Pomůžeme vám vybrat a implementovat nejlepší testovací nástroje pro vaše projekty. Test Coach vám poskytne potřebnou podporu pro rychlou adaptaci a maximalizaci efektivity.

Proč zvolit našeho Test Coache?

Naši Test Coachové jsou prověření experti s mnohaletými zkušenosti a odbornými znalostmi z oblasti testování, test analýzy, automatizace a konzultací. Vašim týmům přinesou nový pohled na používané procesy a postupy, a také kontakt, na kterého se mohou členové týmu kdykoli obrátit.

Flexibilní forma spolupráce, která může fungovat v podobě bodyshopu nebo konzultací, vám umožní rychle reagovat na měnící se požadavky a výzvy na projektu, zatímco Test Coach udrží neustálý růst kvality a výkonu. To vám zajistí nejen krátkodobé výsledky, ale hlavně dlouhodobou udržitelnost a konkurenční výhodu.

Seznamte se s našimi konzultanty

Radek Šikola

Radek se věnuje testování softwaru už více než 15 let. Aktuálně působí jako Test Manager, Delivery Manager a školitel pro IT i byznys. Mezi jeho hlavní domény patří telekomunikace, bankovnictví a veřejný sektor.

Jdete s námi do toho?

Připojte se k našim spokojeným klientům a objevte, jak může externí Test Coach transformovat vaše testovací procesy a kulturu.