Spojuje nás touha

měnit věci k lepšímu.

Posouvejte s námi Tesenu a celý testovací svět.

Teseňáctví

Věříme, že to nejdůležitější na testování softwaru jsou lidi. Tesenu před 10 lety založili 2 testeři s ambicí dělat testing chytře. Proto k nám vybíráme lidi, které testování baví a snaží se neustále zdokonalovat. Firma hodně podporuje vzdělávání
a rozvoj. Pro Teseňáky je taky charakteristické, že si nikdo
na nic nehraje a navzájem si pomáhají.

Naše hodnoty

Stavíme na partnerství jak s našimi klienty, tak v rámci pracovních týmů v Teseně. Podporujeme individualitu a osobní zodpovědnost každého, zavádíme prvky sebeřízení.

Naše specializace na testing a kvalitu softwaru nám umožňuje prohlubovat naši expertízu. Pracujeme na profesním rozvoji nejen našich lidí, ale celé testerské komunity.

Rádi spolu trávíme čas nejen na projektech, ale i po pracovní době. Nejoblíbenější jsou hry, sporty a naše nezapomenutelné večírky.

Koho zbavujeme chyb?

Tomáš Hák | Sr. Test Automation Engineer

„Práce v Teseně mi dala nové možnosti, kam se posunout. Jinde by něco takového trvalo i roky. Můžu dělat na zajímavých projektech a dokonce sám prezentovat na interních akcích i konferencích pro veřejnost.“

Kamila Kozakovičová | Senior Test Engineer

„Na práci v Teseně mě baví různorodost práce, příležitosti, lidi a podpora, kterou tu máme. Nedovedu si představit, že bych teď byla jinde nebo s jinými lidmi.“

Najděte si své místo v Teseně

Test Engineer Medior

Testujte chytře a rozvíjejte s námi testing jako obor.

✔ Praha
✔ Zkušenosti alespoň 3 roky

Test Automation Engineer

Pomozte našim klientům testovat efektivněji.

✔ Praha
✔ Zkušenosti alespoň 3 roky

Integration Test Analyst

Automotive New Talent

Senior Test Engineer

Senior Test Automation Engineer

Test Engineer Medior

Praha

Junior Account Manager


Jsi kontraktor a zrovna hledáš nový projekt?

Dej si on-line schůzku s Luckou a prober aktuální možnosti

FAQ

Co by vás mohlo zajímat

Jak probíhá výběrové řízení?

Většinou ve třech kolech. V tom prvním si na půl hodiny zavoláme a probereme vzájemná očekávání. Druhé kolo je technický pohovor, abychom prověřili vaše předpoklady pro danou pozici. Poslední kolo je osobní setkání s teamleaderem, abychom si byli jisté, že si sedneme i po lidské stránce.

Jak dlouho výběrové řízení trvá?

Ozveme se vám nejpozději do týdne od chvíle, kdy nás poprvé kontaktujete. Celé výběrové řízení se snažíme stihnout do 14 dnů.

Můžu pracovat z domova?

Na vetšině projektů je možné pracovat z domova 2-3 dny v týdnu. V případě zahraničních projektů je možný i full remote.

Jakému testování se budu věnovat?

Může jít o integrační testování, často o automatizaci od jednotlivých testů až po Continuous testing. A aby samotné testování mělo smysl, budete se věnovat také test analýze. Více se o našich testovacích činnostech dozvíte třeba na blogu.

S kým budu spolupracovat?

V Teseně pracuje zhruba 70 zkušených testerů. S některými můžete spolupracovat přímo na klientském projektu, s jinými se setkáte na workshopech, školeních nebo v rámci interních pracovních týmů. Využít můžete i individuálního mentoringu.

Kdy půjdu na projekt?

Seniorní testeři se na projekt dostanou do jednoho až dvou týdnů od nástupu, ale vždy záleží na aktuální situaci. Juniornější zaměstnanci ke klientovi nastupují nejdříve za 2 týdny od nástupu po absolvování všech potřebných školení.

Kde sídlí naši klienti?

Většina našich klientů sídlí v Praze. Máme ale i mimopražské nebo zahraniční klienty. U nich testujeme na dálku, nebo za nimi vyšleme část týmu třeba na dva dny v týdnu.

Jaké projekty mě čekají?

Nejčastěji působíme v bankovnictví, automotive a farmaceutické sféře. Testujeme webové aplikace nebo interní systémy jako CRM, ERP apod.

Budu na projektu sám nebo v nějakém týmu?

U některých klientů se nás sejde klidně i deset, na jiných jsou týmy menší, většinou tříčlenné.

Jak dlouho projekt trvá?

Máme projekty, které trvají měsíce a jiné roky. Na projektu nemusíte být od jeho začátku až do konce. Vždy bude záležet na vašem rozvojovém plánu a potřebách klienta. Čím více toho vyzkoušíte, tím více se toho naučíte a rychleji porostete.

Kdy mě čeká ISTQB certifikace a jak se na ni mám připravit?

Většinou to bez problémů zvládnete během prvních tří měsíců od nástupu. Zakládáme si na vzdělávání našich testerů, proto hradíme veškeré náklady na školení a certifikace. Na zkoušku vás tedy kompletně připravíme a dodáme potřebné materiály.

Jak to vidí Teseňáci