Spojuje nás touha

měnit věci k lepšímu.

Posouvejte s námi Tesenu a celý testovací svět.

Testování je pro nás vším

Poskytujeme komplexní služby, školení, eventy a inspiraci čistě v oblasti testování softwaru. Odhalujeme chyby, používáme best practices a snižujeme pravděpodobnost vzniku velkých problémů a následných ztrát našich klientů.

Víme, že testování je o lidech

Pracuje u nás parta nadšenců, kteří sdílí své hodnoty i know-how nejen v rámci Teseny, ale s celou komunitou prostřednictvím školení nebo eventů. Společně vytváříme kvalitu a posouváme testovací svět.

Teseňáci si u nás nejvíc cení osobního přístupu. Vzdělávací a kariérní plán navržený na míru jim otevírá příležitosti k profesnímu růstu i k zajímavým projektům, ke kterým by se jinde nedostali. Mají zkrátka prostor zlepšovat věci. 

Hledáme lidi, kteří mají zájem se aktivně podílet na dalším rozvoji Teseny i celé testovací komunity. Jste to vy?

Koho zbavujeme chyb?

Tomáš Hák | Sr. Test Automation Engineer

„Práce v Teseně mi dala nové možnosti, kam se posunout. Jinde by něco takového trvalo i roky. Můžu dělat na zajímavých projektech a dokonce sám prezentovat na interních akcích i konferencích pro veřejnost.“

Najděte si své místo v Teseně

Test Engineer Medior

Testujte chytře a rozvíjejte s námi testing jako obor.

✔ Praha, Brno
✔ Zkušenosti alespoň 3 roky

Test Automation Engineer

Pomozte našim klientům testovat efektivněji.

✔ Praha, Brno, remote
✔ Zkušenosti alespoň 3 roky

Volné pozice

Uvedené pozice právě obsazujeme. Sníte o jiné?

Senior Test Engineer

Account Manager Junior

Senior Test Automation Engineer

Integration Tester

Test Engineer Medior

Praha

Test Analyst

FAQ

Co by vás mohlo zajímat

Jak probíhá výběrové řízení?

Většinou ve dvou kolech. V tom prvním si na půl hodiny zavoláme a probereme možnosti spolupráce. Ujasníme si vzájemné představy a pozveme vás na osobní schůzku. U nás se už potkáte i se zástupcem týmu testerů. Na praktickém příkladu prozkoumáme vaše analytické a logické uvažování a ověříme vaše předpoklady pro danou pozici.

Jak dlouho výběrové řízení trvá?

Ozveme se vám nejpozději do týdne od chvíle, kdy nás poprvé kontaktujete. Celé výběrové řízení se snažíme stihnout do 14 dnů.

Můžu pracovat z domova?

U některých klientů je možné pracovat na dálku z domova, někde to nejde například z bezpečnostních důvodů. Potřebné informace vám vždy dá váš team leader nebo vedoucí projektu. Ti vám potom případnou práci z domova i schválí.

Jakému testování se budu věnovat?

Může jít o integrační testování, často o automatizaci od jednotlivých testů až po Continuous testing. A aby samotné testování mělo smysl, budete se věnovat také test analýze. Více se o našich testovacích činnostech dozvíte třeba na blogu.

S kým budu spolupracovat?

Vaši kolegové jsou minimálně na úrovni ISTQB CTFL, rádi pomůžou, sdílí své zkušenosti a je na ně jednoduše spoleh. Zádrhely z projektu s nimi můžete řešit třeba u kávovaru nebo u společné snídaně, kterou chystáme jednou měsíčně. Setkáte se taky na webinářích a workshopech, které můžete i sami organizovat.

Kdy půjdu na projekt?

Seniorní testeři se na projekt dostanou do jednoho až dvou týdnů od nástupu, ale vždy záleží na aktuální situaci. Juniornější zaměstnanci ke klientovi nastupují nejdříve za 2 týdny od nástupu po absolvování všech potřebných školení.

Kde sídlí naši klienti?

Většina našich klientů sídlí v Praze. Máme ale i mimopražské nebo zahraniční klienty. U nich testujeme na dálku, nebo za nimi vyšleme část týmu třeba na dva dny v týdnu.

Jaké projekty mě čekají?

Nejčastěji působíme v bankovnictví, automotive a farmaceutické sféře. Testujeme například nově vznikající SW pro bankovní identitu, konfigurátor nových vozů nebo interní systémy na bázi SAPu či Oracle.

Budu na projektu sám nebo v nějakém týmu?

U některých klientů se nás sejde klidně i dvacet, na jiných jsou týmy menší, většinou tříčlenné.

Jak dlouho projekt trvá?

Máme projekty, které trvají měsíce a jiné roky. Na projektu nemusíte být od jeho začátku až do konce. Vždy bude záležet na vašem rozvojovém plánu a potřebách klienta. Čím více toho vyzkoušíte, tím více se toho naučíte a rychleji porostete.

Kdy mě čeká ISTQB certifikace a jak se na ni mám připravit?

Většinou to bez problémů zvládnete během prvních tří měsíců od nástupu. Zakládáme si na vzdělávání našich testerů, proto hradíme veškeré náklady na školení a certifikace. Na zkoušku vás tedy kompletně připravíme a dodáme potřebné materiály.

Jak to vidí Teseňáci