Spojuje nás touha

měnit věci k lepšímu.

Posouvejte s námi Tesenu a celý testovací svět.

Testování je pro nás vším

Poskytujeme komplexní služby, školení, eventy a inspiraci čistě v oblasti testování softwaru. Odhalujeme chyby, používáme best practices a snižujeme pravděpodobnost vzniku velkých problémů a následných ztrát našich klientů.

Víme, že testování je o lidech

Pracuje u nás parta nadšenců, kteří sdílí své hodnoty i know-how nejen v rámci Teseny, ale s celou komunitou prostřednictvím školení nebo eventů. Společně vytváříme kvalitu a posouváme testovací svět.

Teseňáci si u nás nejvíc cení osobního přístupu. Vzdělávací a kariérní plán navržený na míru jim otevírá příležitosti k profesnímu růstu i k zajímavým projektům, ke kterým by se jinde nedostali. Mají zkrátka prostor zlepšovat věci. 

Hledáme lidi, kteří mají zájem se aktivně podílet na dalším rozvoji Teseny i celé testovací komunity. Jste to vy?

Koho zbavujeme chyb?

Mário Majnhold | Test Engineer

„Už ste niekedy nakupovali lístky na vlak na poslednú chvíľu a lístok nešlo zakúpiť? Ja áno, a nikdy na ten pocit zúfalstva nezabudnem. A preto ma baví, že svojou prácou prispievam k tomu, aby ľudia nezošediveli ako ja vtedy.“

Lucie Třísková | Senior Test Engineer

„Než jsem nastoupila do Teseny, v životě by mě nenapadlo, že budu testovat v mexické cementárně, ale je to fakt jízda. Baví mě, že tu mám neustálý přísun výzev a učení se něčeho nového.“

Tomáš Hák | Senior Test Engineer

„Práce v Teseně mi dala nové možnosti, kam se můžu posunout. Jinde by něco takového trvalo i roky. Mám možnost dělat na zajímavých projektech a dokonce sám prezentovat na interních akcích i konferencích pro veřejnost.“

Volné pozice

Tyto pozice právě obsazujeme. Sníte o jiné?

Head of HR and Operations

Integrační test analytik

Test Engineer

Senior Test Automation Engineer

Senior Test Engineer

Test Automation Engineer

Test Manager

FAQ

Co by vás mohlo zajímat

Jak probíhá výběrové řízení?

Většinou ve dvou kolech. V tom prvním si na půl hodiny zavoláme a probereme možnosti spolupráce. Ujasníme si vzájemné představy a pozveme vás na osobní schůzku. U nás se už potkáte i se zástupcem týmu testerů. Na praktickém příkladu prozkoumáme vaše analytické a logické uvažování a ověříme vaše předpoklady pro danou pozici.

Můžu pracovat z domova?

U některých klientů je možné pracovat na dálku z domova, někde to nejde například z bezpečnostních důvodů. Potřebné informace vám vždy dá váš team leader nebo vedoucí projektu. Ti vám potom případnou práci z domova i schválí.

Jak dlouho výběrové řízení trvá?

Ozveme se vám nejpozději do týdne od chvíle, kdy nás poprvé kontaktujete. Celé výběrové řízení se snažíme stihnout do 14 dnů.

Kdy půjdu na projekt?

Seniorní testeři se na projekt dostanou do jednoho až dvou týdnů od nástupu, ale vždy záleží na aktuální situaci. Juniornější zaměstnanci ke klientovi nastupují nejdříve za 2 týdny od nástupu po absolvování všech potřebných školení.

Kde sídlí naši klienti?

Většina našich klientů sídlí v Praze. Máme ale i mimopražské nebo zahraniční klienty. U nich testujeme na dálku, nebo za nimi vyšleme část týmu třeba na dva dny v týdnu.

Budu na projektu sám nebo v nějakém týmu?

U některých klientů se nás sejde klidně i dvacet, na jiných jsou týmy menší, většinou tříčlenné.

Jak dlouho projekt trvá?

Máme projekty, které trvají měsíce a jiné roky. Na projektu nemusíte být od jeho začátku až do konce. Vždy bude záležet na vašem rozvojovém plánu a potřebách klienta. Čím více toho vyzkoušíte, tím více se toho naučíte a rychleji porostete.

Kdy mě čeká ISTQB certifikace a jak se na ni mám připravit?

Většinou to bez problémů zvládnete během prvních tří měsíců od nástupu. Zakládáme si na vzdělávání našich testerů, proto hradíme veškeré náklady na školení a certifikace. Na zkoušku vás tedy kompletně připravíme a dodáme potřebné materiály.

Jak to vidí Teseňáci