Testovací služby

Jsme profesionálové v poskytování testovacích služeb. Zefektivníme testování vašeho softwaru, zlepšíme kvalitu produktu a snížíme IT náklady.

Specializace

Rozumíme testování od A do Z, nemáme důvod přehlížet chyby a za kvalitu bojujeme i tím, že stále posouváme své know-how.

Odbornost

Naši experti se specializují v široké škále technologií a na míru vám připraví řešení, které povede k většímu úspěchu vašeho produktu.

Partnerství

Dlouhodobě úspěšné spolupráce jsou pro nás víc než rychlé výhry. Řekněte nám, jaké jsou vaše cíle a testování nechte na nás.

Našich zkušeností využili

Pro zlepšení vašeho produktu nabízíme

  • Konzultace

  • Dodání testovacích služeb

  • Organizaci testování

  • Vyhodnocení

Počáteční konzultace zdarma

Kalkulačka testovacích nákladů

Strategická automatizace testů

Screening testovacího procesu

Automatizace testování v DevOps

Na čem pracovali naši experti

Co o nás říkají klienti

Tesena je pro Komerční banku partnerem už od roku 2014. Na spolupráci s Tesenou si vážíme především vstřícnosti a otevřeného jednání. Dále oceňujeme, že nejsou jen „prostým“ dodavatelem testerů, ale neváhají nám pomoci s konzultacemi a radami na různá témata. V oblasti testingu mají mnoho zkušeností, sledují trendy a znají i mnohá úskalí, která umí vyřešit.

Ing. Radek Langmaier
Komerční banka

We have been working with Tesena on several customer projects since 2020 and during all the time they proved to be a trustful partner. The cooperation has been nearly flawless, interaction on both management and technical teams' level has been efficient, keeping deadlines, SLAs as well as i.e. gentleman agreements seem to be absolutely axiomatic. And with regards to quality performance – the results of Tesena’s QA efforts enabled significant cost savings on further development of realized projects.

Obchodní partner
Axians

As an industry leader in the legal software field we needed a specialized testing partner to design and write a suite of automated tests for our web application. In all stages, from concept to final delivery, Tesena delivered on all fronts. We now have successfully implemented the automation into our development and delivery cycle. Our mission of increasing quality for users, and confidence for our development team, has been achieved.

Fridbjorn Orri Ketilsson
CEO, Manor