Naše služby

Jsme profesionálové v poskytování testovacích služeb. Zefektivníme testování vašeho softwaru, snížíme IT náklady a zajistíme kvalitu ve všech fázích vývoje vašeho produktu.

Specializace

Rozumíme testování od A do Z, nemáme důvod přehlížet chyby a za kvalitu bojujeme i tím, že stále posouváme své know-how. 

Odbornost

Naši experti se specializují v široké škále technologií a na míru vám připraví řešení, které povede k většímu úspěchu vašeho produktu.

Partnerství

Dlouhodobě úspěšné spolupráce jsou pro nás víc než rychlé výhry. Řekněte nám, jaké jsou vaše cíle a testování nechte na nás.

Podívejte se, jakými službami zefektivníme váš projekt...

Screening testovacího procesu

Odhalíme problémy v testovacích procesech, navrhneme efektivní řešení a implementujeme změny pro zvýšení kvality a snížení nákladů, přičemž zajistíme nezbytnou podporu a školení vašeho týmu.

Test Coaching

Zajistíme vám expertní vedení a mentorství, díky kterému vylepšíme vaše procesy, podpoříme kulturu kvality a agilní praxe. Pomůžeme vám implementovat nové nástroje a zajistíme vašemu týmu všechny potřebné znalosti a dovednosti k úspěšné adaptaci.

Testovací balíčky

Spusťte svůj projekt bez starostí. Nechte testování své webové stránky na nás.

Manuální testování

Zatím neexistuje nic, co by skutečně nahradilo práci pozorných a inteligentních odborníků na testování. Při testování vidíme za roh, prioritizujeme na základě aktuálních potřeb, analyzujeme a poskytujeme jasnou zpětnou vazbu, která povede k vylepšení vašeho produktu. 

Automatizované testování

Potřeba automatizace je poháněna růstem digitálního podnikání, agilním vývojem a continuous integration. Testy je v tomto prostředí potřeba opakovat rychle a efektivně. Mnoho pokusů o implementaci automatizace testů ale bohužel selhalo kvůli nereálným očekáváním, špatné strategii nebo chybějícím dovednostem. S námi se těmto nástrahám a zbytečným výdajům vyhnete.

Technické workshopy

Identifikujeme problémy, které by mohly ohrozit váš byznys, zkonzultujeme je se zúčastněnými stranami a připravíme interaktivní workshop, ve kterém najdeme vhodné řešení.

Performance testing

Díky zátěžovým testům vám pomůžeme identifikovat limity vaší současné architektury a určit, kde je potřeba udělat změny. Následně zajistíme aby váš software fungoval pod maximálním i trvalým zatížením. 

Analýza testů

V rámci vašeho projektu budeme shromažďovat informace od zúčastněných stran a získáme tak vhled do vašich požadavků a očekávání. Využijeme osvědčené techniky analýzy testů, abychom zajistili využití maxima dostupného času a zdrojů.
U testování přitom zaměříme svou pozornost primárně na oblasti maximálního systémového a obchodního rizika.

Integrační testování

Softwarové systémy jsou závislé na spolehlivé integraci systémů. V rámci integrace spolu můžeme řešit PayPal na vašem webu, napojení CRM, fakturačního a účetního systému, nebo také provázání komplikovaných bankovních systémů. Zajistíme tak ještě hladší fungování vašeho byznysu.

Test management

Pomůžeme vám definovat a implementovat účinnou testovací strategii. Postaráme se také o tvorbu plánu a řízení každodenních činností týmu. Tyto činnosti bude navíc doprovázet reporting, díky kterému budou odpovědní lidé vždy v obraze.

Potřebujete jiné testovací služby?

Dejte nám vědět a najdeme pro vás vhodné řešení. 

Přečtěte si příběhy z projektů

Appka Covid-19: Case study automatizace testů

Zkroťte své saranče aneb zátěžové testy s Locust.io

Některá jara trvají i několik let aneb o projektu SPRING

Škálovatelná automatizace testů pomocí Robot Framework

Řízení testování na základě rizik

Automatizace SIT testů při vývoji a nasazování správce souhlasů na webové platformy nadnárodní společnosti

Projekty PSD2, RTS a Open API v nadnárodní bance

Jak jsme 4 manuální testery nahradili 1 knihovnou


Co o nás říkají klienti

Kolegové z Teseny nám velmi pomohli s obecným vytvořením testovací strategie, s přípravou potřebných nástrojů a především s následným zavedením a odladěním procesů týkajících se testování v praxi.
Zároveň se podíleli na vlastní exekuci a řízení testů na konkrétních projektech.
Ve finále tak významně přispěli k úspěšnému dodání první etapy rozsáhlého transformačního programu.


Head of IT Delivery
Energetická společnost

Tesena je pro Komerční banku partnerem už od roku 2014.
Na spolupráci s Tesenou si vážíme především vstřícnosti a otevřeného jednání. Dále oceňujeme, že nejsou jen "prostým" dodavatelem testerů, ale neváhají nám pomoci s konzultacemi a radami na různá témata.
V oblasti testingu mají mnoho zkušeností, sledují trendy a znají i mnohá úskalí, která umí vyřešit.


Ing. Radek Langmaier
Komerční banka

S Tesenou spolupracujeme na několika projektech od roku 2020 a celou tu dobu se na ni můžeme spolehnout. Spolupráce je téměř bezchybná, interakce na úrovni managementu i technických týmů efektivní. Dodržování termínů, písemných i ústních dohod jako ze šablony.
Pokud jde o výkon, tak výsledky práce lidí z Teseny umožnily výrazné úspory nákladů na další rozvoj realizovaných projektu.


Obchodní partner
Axians

Našich zkušeností využilii


Jak nás vnímají klienti