Nahrávky proběhlých webinářů

Na této stránce najdete záznamy z našich posledních webinářů.

Přehled

(CZ) Proč nezapomínat na testování nefunkcionálních charakteristik

Na webináři Vám lektor spolu se třemi pomocníky (IT experty z praxe) představí možné dopady nekvality v oblasti nefunkcionálních kvalitativních charakteristik, představí možnosti, kde získat více informací o testování nefunkcionálních charakteristik a uvede i příklady defektů z praxe.

(EN) Smart Stabilization of UI Autotests with Healenium

In this webinar we will discuss the new self-healing automation tool - Healenium, that allows you to overcome problems of instability of autotests automatically and spend less time on test maintenance.

(CZ) Kontejnery čar a kouzel zbavené

Tento webinář vám přinese základní náhled do problematiky kontejnerizace z pohledu testera. Dozvíte se jak používat docker, jak psát docker a jak se ho nebát

(EN) How to Start With Cypress?

We will take you to trough the first steps of how to start working with Cypress. Take a look into core concepts of Cypress and understand what this tool can and cannot do for you.

(CZ) Jak najít více chyb za méně času

Chcete se dozvědět ​​​jak: zkrátit čas potřebný k testování, co nejdříve odhalit závažnější chyby a jaké testy do testovací sady zvolit a proč? Kdy vybrané testy provádět a na co si dát pozor? Vše se dozvíte v našem webináři.

(EN) Quality for DevOps Teams

Do you want to learn about quality engineering along with the new VOICE model for IT delivery? Gain new knowledge in this webinar with Rik Marselis where he discusses these subjects and much more.

(CZ) Automatizace testů v DevOps

Gitlabem dneska vládne kde kdo. Pokud se vám nechce studovat několikahodinové tutoriály, tak se přihlaste na tento webinář, kde se dozvíte: Co je CI na Gitlab a jak funguje, Jak napsat dobrou pipeline a osvědčené tipy a triky.

Pokročilý reporting zátěžových testů

Úvod do testování API se zaměřením na GraphQL

Seznámení se s MochaJS / Úvod do MochaJS

Performance testing, case study

Přístupy v integračním testování

Playwright