Nahrávky proběhlých webinářů

Na této stránce najdete záznamy z našich posledních webinářů.

Přehled CZ webinářů

(CZ) Atomic Test Design

Na tomto webináři se dozvíte, jak navrhovat automatizované testy dle konceptu Atomic testing. V úvodu vás čeká trocha teorie, následovat bude praktická ukázka API testů v Postmanu a v závěru se podíváme na demo GUI testů v Robot Frameworku.

(CZ) Robot Framework + Python + AI/PyMuPDF = Otestované PDF

V tomto webináři se zaměříme na knihovnu WatchUI. Ukážeme si, jak pomocí této open source knihovny pro Robot Framework otestovat PDF rychle a jednoduše.

(CZ) Proč nezapomínat na testování nefunkcionálních charakteristik

Na webináři Vám lektor spolu se třemi pomocníky (IT experty z praxe) představí možné dopady nekvality v oblasti nefunkcionálních kvalitativních charakteristik, představí možnosti, kde získat více informací o testování nefunkcionálních charakteristik a uvede i příklady defektů z praxe.

(CZ) Kontejnery čar a kouzel zbavené

Tento webinář vám přinese základní náhled do problematiky kontejnerizace z pohledu testera. Dozvíte se jak používat docker, jak psát docker a jak se ho nebát

(CZ) Jak najít více chyb za méně času

Chcete se dozvědět ​​​jak: zkrátit čas potřebný k testování, co nejdříve odhalit závažnější chyby a jaké testy do testovací sady zvolit a proč? Kdy vybrané testy provádět a na co si dát pozor? Vše se dozvíte v našem webináři.

(CZ) Automatizace testů v DevOps

Gitlabem dneska vládne kde kdo. Pokud se vám nechce studovat několikahodinové tutoriály, tak se přihlaste na tento webinář, kde se dozvíte: Co je CI na Gitlab a jak funguje, Jak napsat dobrou pipeline a osvědčené tipy a triky.


Přehled EN webinářů

(EN) Cypress.io vs Playwright vs Selenium

High level introduction of Cypress.io, Mocha.js + Playwright and Mocha.js + Selenium frameworks followed by a comparison of their differences and similarities.

(EN) Testing SAP in the cloud with robot framework and Qentinel Pace

See how you can test SAP and Salesforce cloud environments effectively with Robot Framework and Qentinel Pace. We show you how to create tests in the cloud and run them effectively to make sure your critical systems are running. See actual cases from a few over billion-dollar companies. The goal is for you to be able to test these platforms as effectively as you can.

(EN) Smart Stabilization of UI Autotests with Healenium

In this webinar we will discuss the new self-healing automation tool - Healenium, that allows you to overcome problems of instability of autotests automatically and spend less time on test maintenance.

(EN) Quality for DevOps Teams

Do you want to learn about quality engineering along with the new VOICE model for IT delivery? Gain new knowledge in this webinar with Rik Marselis where he discusses these subjects and much more.

(EN) How to Start With Cypress?

We will take you to trough the first steps of how to start working with Cypress. Take a look into core concepts of Cypress and understand what this tool can and cannot do for you.

Pokročilý reporting zátěžových testů

Úvod do testování API se zaměřením na GraphQL

Seznámení se s MochaJS / Úvod do MochaJS

Performance testing, case study

Přístupy v integračním testování

Playwright