Míša o životě bez spánkového deficitu a píchačky

Míša v Teseně pracuje jako Sales & Account Manager od začátku roku 2023. Před tím si prošla divokou kariérní cestou - od práce investičního poradce až po Event Managera. V našem rozhovoru se podělila o to, proč si vybrala Tesenu, co ji na své práci nejvíce baví a o jakou radu by se podělila s člověkem, který by nastupoval na podobnou pozici.

Jak ses k práci, kterou děláš dostala? A proč sis vybrala Tesenu?

Všechno to začalo odvážným útěkem z pracovního nasazení evenťáka s neexistujícím režimem a touhou realizovat se ve firmě, kde neshořím na spánkovém deficitu a nespolkne mě vír chaosu. Zároveň jsem se chtěla vyvarovat jednotvárnosti života v kóji, vyzbrojena ničím jiným než klávesnicí a kartičkou na píchací hodiny. Při prodírání se pracovními nabídkami jsem narazila na Tesenu a od prvního pohovoru jsem byla zaháčkovaná. 😊 Zapůsobilo na mě podporování inovací, přijetí individuality a kultura firmy, kde kreativita vládne svrchovaně a týmový kolektiv není pouze vzdušným zámkem.

Co tě na tvé práci nejvíce baví?

Lehkost bytí, a nikterak nesnesitelné! Krásný kýč, no ne? :D

Nežijeme tu v utopii, ale volné pole působnosti, kde nejsme jen kolečka ve stroji, ale architekti s autonomií utvářet své role a směřování společnosti, navozuje hřejivý pocit svobody. Zodpovědnost se tak nestává jen těžkým břemenem a komunikace s klienty má šťávu. Stejně jak do rukou vkládá Tesena důvěru mně, já věřím jak našemu produktu a službám, tak celé firmě, která za tím stojí. Pracuji pak autenticky, zcela lidsky 😊

Určitě máš za sebou i spoustu úsměvných situací, dokázala bys nám nějakou z nich popsat?

Radostí je jak máku, každopádně největší opium je úspěch na obou stranách – pomohli jsme partnerovi, posunuli jsme sebe.

Vcelku dost při své práci cestuješ mezi Prahou, Brnem a Bratislavou. Jak toto cestování vnímáš?

Už jsem stihla zmínit, že zapikovat se na metr čtvereční a nehnout se z místa mi moc nevoní? Vnímám to jako příjemný aspekt mojí práce, a ačkoliv můžou být několikahodinové cesty vlakem úmorným zážitkem, ze spárů těchto úskalí dokáže vytáhnout společnost Phila s jeho vytříbeným britským humorem. Hlavně mu to nedávejte číst, ještě nabude dojmu, že se opravdu bavím. :D

Hodně se povídá o work-life balance. Jak balancuješ ty? Jsi spíše workoholik anebo se snažíš najít střed? A co ti dokáže dobít baterky?

Zatím jsem plně neovládla taje dokonalé rovnováhy samuraje, pohybuji se na úrovni kung fu pandy padawana. Tím chci říct, že mi při hledání balancu čas od času nejde neklopýtnout, ať už na jednu či druhou stranu.

Příval energie mi v práci dopřávají kolegové, hlavně ti sarkastičtí. Nutí to být ve střehu. 😊

Měla bys nějakou radu pro člověka, který by se u nás ucházel o místo na podobnou pozici jako zastáváš ty?

Pěstovat silné mezilidské dovednosti, umět změnit svůj přístup a nepodceňovat sílu upřímného úsměvu. Sebevědomí je klíčové, stejně jako pokora. 😊

Co se ti na Teseně nejvíc líbí?

Tesena má husté, krásné vlas… tnosti a ctnosti a není to jen výplod mé fantazie. 😊 Sečteno podtrženo – že si to tu celé nevymýšlím a dám ruku do ohně za každou větu, kterou jsem pod tlakem deadlinu zvládla vyplodit.

Chcete se také stát součástí Teseny?

Podívejte se na naše otevřené pozice a přidejte se k nám!

Michaela Hronová

Baví mě rozmanitost a život na hraně, díky tomu je moje spanilá životní jízda protkaná i napříč různými odvětvími. Z vystudovaného ekonomického oboru si odnáším precizní počítání na prstech, práce s investicemi mě ujistila, že těch pár těžce vydělaných zlaťáků čas od času za malichernost směnit můžu a jako rentiér budu stejně mít co jíst. Při práci s dětmi jsem zocelila svou trpělivost a vypěstovala hravou duši. Naučila jsem se brát věci s nadhledem a začala se realizovat především tam, kde se vytváří příjemné zážitky a kouzlí úsměv na tváři. Se vším se zhruba dekádu paralelně linula organizace akcí a gastronomie. Jsem backpacker, co od života nechce moc ale zároveň všechno. Sportem a uměním si udržuji zdravé tělo a mysl, jídlem to balancuji. 😊