(CZ) Kontejnery jsou samozřejmost!

Praktické situace s Dockerem a jak je přežít.

Jan Egermaier a Jan Beránek

Obsah webináře

V dnešní době je už poměrně těžké se kontejnerům vyhýbat, protože jsou jednoduše super! Ukážeme si několik běžných situací od spuštění aplikace v kontejneru přes tvorbu vlastního image, po práci s několika kontejnery najednou. Cílem je si osvojit, že s několika málo kouzelnými příkazy a minimálním úsilím lze jednoduše zařídit to, co je zrovna potřeba....


Speakeři


Jan Egermaier

Honza se jako dobrovolník 3 roky věnoval řešení technických problémů a vylepšování české lokalizace hry League of Legends. Jeho přístup byl motorem i pro to, aby odešel z velkého korporátu do firmy, ve které může víc zasahovat do dění v rámci jednotlivých projektů. Aktuálně pracuje pro Tesenu, kde vytváří knihovnu pro Robot Framework a buduje nový AI projekt, který bude pro klienty i celou firmu znamenat velký krok vpřed.


Jan Beránek

Honza pracuje odjakživa v týmech, které vyvíjí a dodávají software. Umí toho hodně, ale říká, že nic pořádně, takže nejčastěji řídí ostatní, nebo jim radí. Pomáhá týmům zvyšovat efektivitu a zejména kvalitu. Má rád rychloobrátkový přístup a inovativní řešení.

Co si z webináře odnesete?

Zjistíte, proč kontejnery představují snadné řešení problémů a jak s nimi pracovat


Registrace

10. 02. 2022 od 10:00 do 11:00 CET, na platformě Microsoft Teams