Kontejnery čar a kouzel zbavené

Jan Egermaier

24. 03. od 16:00

Obsah webináře

Základní náhled do problematiky kontejnerizace z pohledu testera. Jak používat docker, jak psát docker a jak se ho nebát.

Kontejnerizace se dnes vkrádá do všech oborů, které souvisí s vývojem softwaru. Není tomu jinak ani u testingu. Pokud se Vám nechce sledovat několikahodinové tutoriály či se trápit nad stackoverflowem, tak se přihlašte na náš webinář a podívejte se do základů kontenerizace z pohledu testera.

Jan Egermaier

Honza věří, že by člověk měl pracovat na projektech, které ho baví a zároveň mají dopad na větší množství lidí ať už ve formě zábavy nebo jiného druhu užitku. To je taky důvod, proč se jako dobrovolník 3 roky věnoval řešení technických problémů a vylepšování české lokalizace hry League of Legends. Jeho přístup byl motorem i pro to, aby odešel z velkého korporátu do firmy, ve které může víc zasahovat do dění v rámci jednotlivých projektů. Aktuálně pracuje pro Tesenu, kde vytváří knihovnu pro Robot Framework a buduje nový AI projekt, který bude pro klienty i celou firmu znamenat velký krok vpřed.