Kontejnery čar a kouzel zbavené

Jan Egermaier

24. 03. od 16:00

Obsah webináře

Kontejnerizace se dnes vkrádá do všech oborů, které souvisí s vývojem softwaru. Jinak tomu není ani u testingu. Pokud se vám nechce sledovat několikahodinové tutoriály nebo se trápit nad stackoverflowem, tak se přihlaste na náš webinář a ponořte se do základů kontejnerizace z pohledu testera.

Tento webinář vám přinese základní náhled do problematiky kontejnerizace z pohledu testera. Dozvíte se jak používat docker, jak psát docker a jak se ho nebát...

Jan Egermaier

Honza věří, že by člověk měl pracovat na projektech, které ho baví a zároveň mají dopad na větší množství lidí ať už ve formě zábavy nebo jiného druhu užitku. To je taky důvod, proč se jako dobrovolník 3 roky věnoval řešení technických problémů a vylepšování české lokalizace hry League of Legends. Jeho přístup byl motorem i pro to, aby odešel z velkého korporátu do firmy, ve které může víc zasahovat do dění v rámci jednotlivých projektů. Aktuálně pracuje pro Tesenu, kde vytváří knihovnu pro Robot Framework a buduje nový AI projekt, který bude pro klienty i celou firmu znamenat velký krok vpřed.