(CZ) RF vs. WebdriverIO: Battle of Mobile Testing Tools Using Appium

17. 05. 2023 od 16:30 do 17:30 CET

Webinář vedený Leilou Winterovou a Janem Egermaierem

This webinar and all information regarding it is in Czech

Obsah webináře

Připravte se na vylepšení svých dovedností v mobilním testování! Připojte se k nám na zajímavém webináři, kde se budeme věnovat univerzálnímu nástroji Appium pro testování mobilních aplikací. Nasdílíme si rozdíly mezi RobotFrameworkem a světem WebdriverIO se zaměřením na rychlost běhu testů. Samozřejmě se také budeme věnovat různým problémům, které mohou při testování mobilních aplikací vzniknout.

Během webináře se dozvíte o technickém stacku Appium a jak funguje, stejně jako o důležitých věcech, na které je třeba při mobilním testování myslet. Také se dozvíte o výhodách a nevýhodách různých frameworků, abyste mohli udělat informovaná rozhodnutí pro své vlastní projekty.

Nezmeškejte tuto příležitost vylepšit své dovednosti v mobilním testování. Zaregistrujte se nyní, abyste si zajistili své místo a získali cenné znalosti, které pomohou zlepšit vaše testovací procesy. Těšíme se na vás!


Co si z webináře odnesete?

Mobilní testování pomocí univerzálního nástroje Appium

Rozdíly mezi RobotFrameworkem a světem Javascriptu se zaměřením na rychlost a stabilitu běhu testů

Řekneme si o různých problémech, které Vás mohou potkat během testování mobilních aplikací


Webinářem Vás provede Leila Winterová a Jan Egermaier

Leila je test automation engineer, která hledá nové výzvy v automatizaci. Zkušenosti získala v několika projektech pro mezinárodní společnosti.

Honza věří, že by člověk měl pracovat na projektech, které ho baví a zároveň mají dopad na větší množství lidí ať už ve formě zábavy nebo jiného druhu užitku. To je taky důvod, proč se jako dobrovolník 3 roky věnoval řešení technických problémů a vylepšování české lokalizace hry League of Legends. Jeho přístup byl motorem i pro to, aby odešel z velkého korporátu do firmy, ve které může víc zasahovat do dění v rámci jednotlivých projektů. Aktuálně pracuje pro Tesenu, kde vytváří knihovnu pro Robot Framework a buduje nový AI projekt, který bude pro klienty i celou firmu znamenat velký krok vpřed.