(CZ) Test analýza v agilním prostředí

15. 05. 2024 od 16:00 do 17:30 CET

Webinář vedený Kamilou Kozakovičovou ve spolupráci se Smitio

Obsah webináře

Dokážete určit, kolik potřebujete testovacích scénářů pro správné otestování produktu? Víte, jak do testů zpracovat velké množství vstupních údajů a kombinací dat?

Kamila Kozakovičová, zkušená test analytička z Tesena se s vámi podělí o praktické ukázky a své zkušenosti z oblasti test analýzy, které vám pomohou testovat efektivněji.

Vhodné pro všechny zkušené i začínající testery a QA specialisty, kteří si chtějí prohloubit znalosti v oblasti test analýzy.

Prostor bude i pro otázky z publika 😉 Registrujte se a my vám pošleme pozvánku s odkazem do kalendáře 📅.


Co si z webináře odnesete?

Jak kvalitní test analýza pomůže zefektivnit testing

Jak se liší v agilním prostředí

Užitečné nástroje pro test analýzu

Představení nástroje Tesena Test Design Helper

Praktické příklady a ukázky


Webinář vedený Kamilou Kozakovičovu

Kamila pracuje v IT od roku 2010. Za tu dobu absolvovala projekty v několika bankách a v oblasti automotive.
Jako testovací analytik a koordinátor testů s téměř 15letou praxí má zkušenosti s testováním webových aplikací, mobilních aplikací, ale i databází.
Od roku 2017, kdy působí v Teseně, je také školitelkou odborných kurzů SQL, Test analysis a Test design technik.
V posledních letech se věnuje mentoringu, odbornému i trenérskému, školí také softskills workshopy, kde trenérům pomáhá připravit kvalitní školení a radí, jak školení vést tak, aby bylo přínosné pro všechny účastníky. Kamila také školí Test analýzy přímo ve firmách, kde se může zaměřit na konkrétní problémy klientů, aby co nejlépe pomohla vyřešit překážky, které je brzdí v práci.
Na Tesena Festu připravila s kolegyní Sandrou Klaškovou zcela nový workshop Approaches to Software Testing and Development Beyond Agile Environments, ve kterém se dozvíte nejen o méně známých přístupech k analýze testů, ale také si zahrajete s roboty ve městě postavený.