Základní kurz

používání GIT a Jenkins

Naučte se teoretické a praktické základy související s úpravami zdrojového kódu a s continuous integration vývojem

Proč přijít na školení

Provádíte automatizaci testů a přicházíte do styku s editací zdrojového kódu a continuous integration? Pokud se v této oblasti chcete posouvat dál, tak je tento kurz určen právě pro vás.

Hlavním cílem je seznámit účastníky s úpravou zdrojového kódu a s continuous integration vývojem.

Na počitači každého účastníka provedeme cvičení na lokálních instalacích Jenkins. Pro cvičení GIT použijeme soukromé úložiště na GITHUBu. Představíme vám teorii, ale především se zaměříme na praktická cvičení. K dispozici budete mít různé scénáře, se kterými se můžete setkat na projektech.

Co si ze školení odnesete

Jak na úpravu zdrojového kódu

Nutnou dávku teorie

Využívat nové poznatky v praxi

Požadavky

Notebook

Nainstalovaný GIT bash a Jenkins

Zaregistrovaný účet na GITHUBu

Detaily kurzu


Cena kurzu: 7.500 CZK / 320 EUR

Délka kurzu: 1 den (od 09:00 do 17:00)

*Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři. Ceny v EUR jsou pouze orientační a mohou se měnit dle aktuálního kurzu.

Školením vás provede Tomáš Hák

Tomáš se pohybuje v testingu už více než 13 let. Stál u počátků automatizovaného testování firem Jobs.cz (LMC), Kolonial (dnes Košík), Mall.cz, u testování bankovnictví George a některých bankovních API České spořitelny. Naposledy se podílel na automatizaci testování systémů Škoda auto. Používal celou řadu nástrojů, programovacích/skriptovacích jazyků a v posledních čtyřech letech, kdy kope za Tesenu, využívá primárně Python a nad ním postavený Robot Framework.

Nadcházející termíny Základní kurz používání GIT a Jenkins


Aktuálně nemáme vypsaný termín pro veřejnost.
Máte o školení zájem?
Vyplňte náš formulář a my pro vás zorganizujeme školení na míru.