Naše služby

Prohlédněte si některé ze služeb, které vám pomohou zefektivnit testování a vylepšit váš produkt. 

Test management

Pomůžeme vám definovat a implementovat účinnou testovací strategii. Postaráme se také o tvorbu plánu a řízení každodenních činností týmu. Tyto činnosti bude navíc doprovázet reporting, díky kterému budou odpovědní lidé vždy v obraze.

Konzultace

Identifikujeme problémy, které by mohly ohrozit váš byznys, zkonzultujeme je se zúčastněnými stranami, vyhodnotíme jejich závažnost a vybrané oblasti pak podrobíme testům. 

Manuální testování

Zatím neexistuje nic, co by skutečně nahradilo práci pozorných a inteligentních odborníků na testování. Při testování vidíme za roh, prioritizujeme na základě aktuálních potřeb, analyzujeme a poskytujeme jasnou zpětnou vazbu, která povede k vylepšení vašeho produktu. 

Performance testing

Díky zátěžovým testům vám pomůžeme identifikovat limity vaší současné architektury a určit, kde je potřeba udělat změny. Následně zajistíme aby váš software fungoval pod maximálním i trvalým zatížením. 

Analýza testů

V rámci vašeho projektu budeme shromažďovat informace od zúčastněných stran a získáme tak vhled do vašich požadavků a očekávání. Využijeme osvědčené techniky analýzy testů, abychom zajistili využití maxima dostupného času a zdrojů. U testování přitom zaměříme svou pozornost primárně na oblasti maximálního systémového a obchodního rizika.

Automatizované testování

Potřeba automatizace je poháněna růstem digitálního podnikání, agilním vývojem a continuous integration. Testy je v tomto prostředí potřeba opakovat rychle a efektivně. Mnoho pokusů o implementaci automatizace testů ale bohužel selhalo kvůli nereálným očekáváním, špatné strategii nebo chybějícím dovednostem. S námi se těmto nástrahám a zbytečným výdajům vyhnete.

Integrační testování

Softwarové systémy jsou závislé na spolehlivé integraci systémů. V rámci integrace spolu můžeme řešit PayPal na vašem webu, napojení CRM, fakturačního a účetního systému, nebo také provázání komplikovaných bankovních systémů. Zajistíme tak ještě hladší fungování vašeho byznysu.


Potřebujete jiné testovací služby?

Dejte nám vědět a najdeme pro vás vhodné řešení.