Testovací balíčky

Spusťte svůj projekt bez starostí. Nechte testování své webové stránky nebo mobilní aplikace na nás.

Otestujeme vaši webovou stránku i mobilní aplikaci

Profesionální testování je klíčem k úspěchu správného chodu vaší webové stránky nebo mobilní aplikace. Nabízíme dva přizpůsobené balíčky - Mini a Standard, které jsou ideální pro startupy, malé firmy a neziskové organizace. Naše služby zahrnují vše od základního funkčního testování po komplexní kontrolu přístupnosti a responzivity. Ujistěte se, že je váš projekt připraven na úspěšný start s našimi efektivními a cenově dostupnými řešeními.


Jak to bude probíhat?

 1. Kick off Call
  Na začátku spolupráce se společně spojíme, doladíme nezbytné podrobnosti a naplánujeme termín zahájení testování.
 2. Start testování
  Na základě vámi vybraného balíčku tým našich expertů otestuje zvolené oblasti vašeho webu. 
 3. Dodání výstupů
  Do 3 až 5 pracovních dní od zahájení testování, podle zvoleného balíčku, budou výsledky testování u vás. Součástí bude přehledný bug report, rozdělený dle sekcí se slovním hodnocením i závěrečným shrnutím. 

Jaké přístupy jsou součástí balíčku?

 • Exploratory testing
  Dynamický přístup k testování softwaru, který se zaměřuje na objevování a zkoumání chyb a neznámých aspektů systému. Testeři provádějí testy na základě svého know-how, intuice a kreativity, aniž by striktně dodržovali plánované testovací scénáře.
 • Usability testing
  Proces testování, který se zaměřuje na uživatelskou přívětivost a použitelnost softwarového produktu. Testování se provádí s cílem zjistit, jak snadno a efektivně mohou uživatelé interagovat s aplikací nebo webovým rozhraním, a identifikovat případné překážky nebo nedostatky v uživatelském zážitku.
 • Link verification
  Proces ověřování funkčnosti odkazů na webových stránkách. Testování zahrnuje kontrolu, zda všechny odkazy na stránce vedou na správné cílové stránky a zda jsou funkční.
 • Testování responsivního designu pro mobilní zařízení a tablety
  Zaměřuje se na ověření, zda se webové stránky nebo aplikace správně zobrazují a fungují na různých zařízeních a obrazovkách. Cílem je zajistit konzistentní a uživatelsky přívětivý zážitek na všech platformách.
 • Cross-browser compatibility testing 
  Proces ověřování, zda webové stránky nebo aplikace fungují správně v různých webových prohlížečích. Webové stránky a aplikace vám můžeme otestovat na prohlížečích Safari, Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge i dalších.
 • Cross-device compatibility testing
  Proces ověřování, zda mobilní aplikace fungují správně na různých zařízeních. V rámci testování jsme schopni vaši aplikaci otestovat v operačních systémech iOS i Android a nejpoužívanějších mobilních zařízeních a tabletech v České republice.
 • Accessibility testing
  Proces testování, který se zaměřuje na zajištění toho, aby webové stránky a aplikace byly přístupné pro všechny uživatele, včetně těch s různými typy postižení. Testování zahrnuje ověření, zda jsou splněny standardy přístupnosti a zda jsou poskytnuty vhodné alternativy pro uživatele se zdravotním postižením.
 • SEO testing
  Proces testování, který se zaměřuje na optimalizaci faktorů souvisejících se SEO (Search Engine Optimization) s cílem zlepšit viditelnost a pozici webových stránek ve výsledcích vyhledávání na internetových vyhledávačích, jako je Google. Testování zahrnuje analýzu a optimalizaci klíčových slov, technických aspektů stránek a dalších faktorů ovlivňujících SEO.

Seznamte se s našimi experty

Sandra Klašková

Sandra je ISTQB certifikovaná test manažerka s více než 8 lety zkušeností v procesech zajišťování kvality, test managementu, komunikaci s interními i externími zákazníky a vedením týmů Quality Engineerů. Za svou kariéru prošla projekty v backendu i frontendu a to zejména v bankovním sektoru. Kromě toho se specializuje také na test analýzu, kterou spolu s Kamilou vyučuje v rámci školení Test analýza v praxi a Test design techniky. 

Kamila Kozakovičová

Kamila se pohybuje v testingu už od roku 2010. Za tu dobu prošla několika bankami, kde stála například u úplných počátků Smartbankingu. Má zkušenosti s testováním Internetového bankovnictví, mobilních aplikací, ale také databází. Od roku 2017, kdy začala pracovat v Teseně, se věnuje projektům například v Erste bank nebo KB. Školí SQL a Test analýzu prakticky.

Nevybrali jste si z našich balíčků testování?
Kontaktujte nás! Rádi vám připravíme řešení na míru, přesně podle vašich potřeb.