ISTQB CTFL Core

Osvojte si základy testování softwaru, na kterých postavíte svou kariéru

Proč přijít na školení?

Tento kurz zahrnuje základy testování softwaru a poskytne vám nezbytné znalosti pro práci v testingu. Je také užitečný pro další IT profesionály, kteří chtějí rozumět terminologii a procesům spojených s testováním. Více informací o kurzu najdete v níže uvedené brožuře.

ISTQB CTFL Core Brochure 

Co si ze školení odnesete

Kvalitní přípravu na volitelnou certifikační zkoušku

Znalost principů testování

Porozumění základům test managementu

Přehled různých testovacích technik

Detaily kurzu

Délka kurzu: 3 dny (každý den od 09:00 do 17:00)

Cena kurzu: 20.700 CZK / 875 EUR

Cena zkoušky: 3.780 CZK / 160 EUR*

Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že je potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři.
*Cena zkoušky není zahrnuta v ceně školení

Školením vás provede Radek Šikola - CZ onsite

Radek se věnuje testování softwaru už více než 15 let. Aktuálně působí jako Test Manager, Delivery Manager a školitel pro IT i byznys. Mezi jeho hlavní domény patří telekomunikace, bankovnictví a veřejný sektor.

Školením vás provede Miroslav Renda - CZ online

Mirek se pohybuje v různých projektových rolích v IT businessu více než 25 let. Posledních 8 let si v roli test managera užíval zajímavé projekty ve velkých českých bankách a v oblasti automotive. Je spolupachatelem knihy Efektivní testování softwaru vydané nakladatelstvím GRADA. Miluje své dvě děti, přírodu a sport v jakékoli podobě.

Školením vás provede Tal Pe'er - EN online/onsite

Tal se zabývá testováním softwaru od roku 1996, pracuje jako tester a test manažer v mnoha různých projektech v oblasti komunikace, online ověřování médií, ropy a plynu, obrany, ... V současné době je Tal nezávislým konzultantem a školitelem zlepšování softwaru a testovacích procesů. Když zrovna netestuje, Tal miluje fotografování a hraní na kytaru.


Schéma obsahu školení

Nadcházející termíny ISTQB, CTFL Core


ISTQB Certified Tester Foundation Level školení v Českém jazyce se již konají v 4.0 verzi s našimi vlastními akreditovanými materiály

Od 1.9.2023 kurzy i certifikační zkoušky v EN i CZ probíhají nově v modulu 4.0

Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, faktura bude vystavena v CZK, pro dohodu nás kontaktujte na events@tesena.com.

Certifikační zkouška není zahrnuta v ceně školení.

Pro více informací o certifikačních zkouškách navštivte stránku ISTQB školení.

Pokud Vám nevyhovuje některý z termínů, můžeme pro Vás připravit školení upravené na míru, které si vyberete. Stačí vyplnit tento formulář.

Pozor! Od 1.9.2023 kurzy i certifikační zkoušky v EN probíhají nově v modulu 4.0!