ISTQB CTFL Core

Kurz pokrývající základy testování softwaru potřebné pro úspěšnou testerskou kariéru.

Popis školení

Tento kurz zahrnuje základy testování softwaru a poskytne vám nezbytné znalosti pro práci v testingu. Je také užitečný pro další IT profesionály, kteří chtějí získat znalosti terminologie a procesů spojených s testováním. Více informací o kurzu najdete v níže uvedené brožuře.

ISTQB CTFL Core Brochure 

Co si ze školení odnesete

Hlavním cílem tohoto kurzu kromě přípravy na volitelnou certifikační zkoušku je:

Znalost principů testování

Porozumění základům test managementu

Přehled různých testovacích technik

Detaily kurzu

Délka kurzu: 3 dny (každý den od 09:00 do 17:00)

Cena kurzu: 20.700 CZK / 850 EUR

Cena zkoušky: 3240 CZK / 130 EUR*

Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že je potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři.
*Cena zkoušky není zahrnuta v ceně školení
Školitelé

Miroslav Renda - CZ online

Mirek se pohybuje v různých projektových rolích v IT businessu více než 25 let. Posledních 8 let si v roli test managera užíval zajímavé projekty ve velkých českých bankách a v oblasti automotive. Je spolupachatelem knihy Efektivní testování softwaru vydané nakladatelstvím GRADA. Miluje své dvě děti, přírodu a sport v jakékoli podobě.

Radek Šikola - CZ onsite

Radek se věnuje testování softwaru už více než 15 let. Aktuálně působí jako Test Manager, Delivery Manager a školitel pro IT i byznys. Mezi jeho hlavní domény patří telekomunikace, bankovnictví a veřejný sektor.

Tal Pe'er - EN online/onsite

Tal se zabývá testováním softwaru od roku 1996, pracuje jako tester a test manažer v mnoha různých projektech v oblasti komunikace, online ověřování médií, ropy a plynu, obrany, ... V současné době je Tal nezávislým konzultantem a školitelem zlepšování softwaru a testovacích procesů. Když zrovna netestuje, Tal miluje fotografování a hraní na kytaru.


Schéma obsahu školení

Nadcházející termíny ISTQB, CTFL Core


Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, faktura bude vystavena v CZK, pro dohodu nás kontaktujte na events@tesena.com.

Certifikační zkouška není zahrnuta v ceně školení.

Pro více informací o certifikačních zkouškách navštivte stránku ISTQB školení.

Pokud Vám nevyhovuje některý z termínů, můžeme pro Vás připravit školení upravené na míru, které si vyberete. Stačí vyplnit tento formulář.