ISTQB CTFL, Agile Tester

Kurz učící, jak efektivně poskytovat testování softwaru v agilním vývojovém prostředí.

Popis školení

Tento kurz vysvětluje, jak efektivně poskytovat testování softwaru v agilním vývojovém prostředí. Je užitečný jak pro specialisty v testingu, tak pro další IT profesionály, kteří s nimi spolupracují nebo je řídí v rámci agilního projektu. Více informací o kurzu najdete v níže uvedené brožuře.

CTFL Agile Brochure 

Na školení se naučíte

Agilní hodnoty a principy

Jak testeři pracují na agilních projektech

Efektivně spolupracovat s kolegy v týmu

Detaily školení

Délka kurzu: 2 dny, každý den od 09:00 do 17:00

Cena kurzu: 14.500 CZK / 586 EUR*

Cena zkoušky: 3240 CZK / 130 EUR*

*Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že je potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři. Ceny v EUR jsou pouze orientační a mohou se měnit dle aktuálního kurzu. Certifikační zkouška není zahrnutá v ceně školení.

Školitel

Tal Pe'er

Tal se zabývá testováním softwaru od roku 1996, pracuje jako tester a test manažer v mnoha různých projektech v oblasti komunikace, online ověřování médií, ropy a plynu, obrany, ... V současné době je Tal nezávislým konzultantem a školitelem zlepšování softwaru a testovacích procesů. Když zrovna netestuje, Tal miluje fotografování a hraní na kytaru.

Nadcházející termíny ISTQB CTFL, Agile Tester


*Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, faktura bude vystavena v CZK, pro dohodu nás kontaktujte na events@tesena.com. Ceny v EUR jsou orientační a mohou se měnit dle kurzu.

Pro více informací o certifikačních zkouškách navštivte stránku ISTQB školení.

Pokud Vám nevyhovuje některý z termínů, můžeme pro Vás připravit školení upravené na míru, které si vyberete. Stačí vyplnit tento formulář.