ISTQB CTAL Test Manager

Intenzivní kurz ideální pro zkušené testingové profesionály, kteří by se chtěli posunout k seniornější roli.

Popis školení

Tento intenzivní pětidenní kurz je ideální pro zkušené profesionály v oblasti testování softwaru, kteří chtějí převzít vyšší roli. Díky spoustě praktických cvičení sloužících k posílení solidního teoretického základu, vám kurz pomůže vybudovat znalosti úrovně Foundation Level. Naučíte se také dále rozvíjet své dovednosti důležité pro řízení testovacího týmu a úspěšné uskutečnění projektu. Více informací o kurzu najdete v níže uvedené brožuře.

ISTQB CTAL Test Manager brožura

Co si ze školení odnesete

Hlavním cílem tohoto kurzu kromě přípravy na volitelnou certifikační zkoušku je:

Dovednosti nutné k řízení software testingu

Pochopení různých životních cyklů a kontextů jednotlivých projektů

Porozumění problematice test managementu

Detaily kurzu

Délka kurzu: 5 dní (každý den od 09:00 do 17:00)

Cena kurzu: 34.500 CZK / 1410 EUR

Cena zkoušky: 4860 CZK / 190 EUR*

Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že je potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři.
*Cena zkoušky není zahrnuta v ceně školení
Školitel

Tal Pe'er - EN online/onsite

Tal se zabývá testováním softwaru od roku 1996, pracuje jako tester a test manažer v mnoha různých projektech v oblasti komunikace, online ověřování médií, ropy a plynu, obrany, ... V současné době je Tal nezávislým konzultantem a školitelem zlepšování softwaru a testovacích procesů. Když zrovna netestuje, Tal miluje fotografování a hraní na kytaru.

Nadcházející termíny ISTQB CTAL, Test Manager


Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, faktura bude vystavena v CZK, pro dohodu nás kontaktujte na events@tesena.com.

Certifikační zkouška není zahrnuta v ceně školení.

Pro více informací o certifikačních zkouškách navštivte stránku ISTQB školení.

Pokud Vám nevyhovuje některý z termínů, můžeme pro Vás připravit školení upravené na míru, které si vyberete. Stačí vyplnit tento formulář.