ISTQB CTAL, Test Analyst

Praktický kurz určený pro testingové profesionály, kteří se chtějí stát vysoce kvalifikovanými test analytiky.

Popis školení

Tento třídenní praktický kurz je určen odborníkům na testování softwaru, kteří chtějí prohlubovat své znalosti a dovednosti úrovně Foundation Level a dále se rozvíjet v oblastí test analýzy, test designu a test exekuce, aby se stali vysoce kvalifikovanými test analytiky. Více informací o kurzu najdete v níže uvedené brožuře.

ISTQB CTAL Test Analyst Brochure 

Co si ze školení odnesete

Hlavním cílem tohoto kurzu kromě přípravy na volitelnou certifikační zkoušku je:

Porozumění přínosům práce test analytiků v rámci projektů

Znalost použití pokročilých testovacích technik

Přehled pokročilých testovácích technik

Detaily kurzu

Délka kurzu: 3 dny. každý den od 09:00 do 17:00

Cena kurzu: 28.700 CZK / 1161 EUR*

Cena zkoušky: 4860 CZK / 190 EUR*

*Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že je potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři. Ceny v EUR jsou pouze orientační a mohou se měnit dle aktuálního kurzu. Certifikační zkouška není zahrnutá v ceně školení.

Školitel

Tal Pe'er

Tal se zabývá testováním softwaru od roku 1996, pracuje jako tester a test manažer v mnoha různých projektech v oblasti komunikace, online ověřování médií, ropy a plynu, obrany, ... V současné době je Tal nezávislým konzultantem a školitelem zlepšování softwaru a testovacích procesů. Když zrovna netestuje, Tal miluje fotografování a hraní na kytaru.

Nadcházející termíny ISTQB CTAL, Test Analyst


*Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, faktura bude vystavena v CZK, pro dohodu nás kontaktujte na events@tesena.com. Ceny v EUR jsou orientační a mohou se měnit dle kurzu.

Pro více informací o certifikačních zkouškách navštivte stránku ISTQB školení.

Pokud Vám nevyhovuje některý z termínů, můžeme pro Vás připravit školení upravené na míru, které si vyberete. Stačí vyplnit tento formulář.