23.11.2022

(EN) ISTQB CTAL, Test Analyst

Praktický kurz určený pro testingové profesionály, kteří se chtějí stát vysoce kvalifikovanými test analytiky.

Tento třídenní praktický kurz je určen odborníkům na testování softwaru, kteří chtějí prohlubovat své znalosti a dovednosti úrovně Foundation Level a dále se rozvíjet v oblastí test analýzy, test designu a test exekuce, aby se stali vysoce kvalifikovanými test analytiky. Více informací o kurzu najdete v níže uvedené brožuře.

CTAL Test Analyst Brochure

Hlavním cílem tohoto kurzu kromě přípravy na volitelnou certifikační zkoušku je:

Porozumění přínosům práce test analytiků v rámci projektů

Znalost použití pokročilých testovacích technik

Přehled pokročilých testovácích technik

Délka kurzu: 3 dny. každý den od 09:00 do 17:00

Cena kurzu: 28.700 CZK / 1161 EUR*

Cena zkoušky: 4860 CZK / 190 EUR*

*Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že je potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři. Ceny v EUR jsou pouze orientační a mohou se měnit dle aktuálního kurzu. Certifikační zkouška není zahrnutá v ceně školení.

Tal Pe'er

Tal se zabývá testováním softwaru od roku 1996, pracuje jako tester a test manažer v mnoha různých projektech v oblasti komunikace, online ověřování médií, ropy a plynu, obrany, ... V současné době je Tal nezávislým konzultantem a školitelem zlepšování softwaru a testovacích procesů. Když zrovna netestuje, Tal miluje fotografování a hraní na kytaru.

Miroslav Renda

Mirek se pohybuje v různých projektových rolích v IT businessu více než 25 let. Posledních 8 let si v roli test managera užíval zajímavé projekty ve velkých českých bankách a v oblasti automotive. Je spolupachatelem knihy Efektivní testování softwaru vydané nakladatelstvím GRADA. Miluje své dvě děti, přírodu a sport v jakékoli podobě.

Radek Šikola

Radek se věnuje testování softwaru už více než 15 let. Aktuálně působí jako Test Manager, Delivery Manager a školitel pro IT i byznys. Mezi jeho hlavní domény patří telekomunikace, bankovnictví a veřejný sektor.