fbpx
Menu

tesena | fest

V prvej polke októbra sme v Impact Hub Praha zorganizovali 1. ročník mikrokonferencie tesena | fest určenej aktuálnym témam v testovaní. Dokopy 85 profesionálov prevažne z Českej a Slovenskej republiky venovali jeden deň téme Testing v Digitálnej Transformácií. Niektorí si zažili rolu rečníkov prvý krát, no každý značnou mierou hovoril o praktických príkladoch a tak nebolo ťažké sa publiku priblížiť. Nemali ste možnosť sa zúčastniť? Nevešajte hlavy, máme pre Vás zhrnutie a nazdieľané prezentácie.

Pre dotazovanie i hodnotenie sme využívali osvedčené a skvelé sli.do. Pozrite si aká bola spätná väzba na jednotlivé prezentácie. Počas 8 prezentácií bolo položených dokopy 122 otázok a väčšina z nich ich zodpovedaná, miera interakcie náš teda mimoriadne tešila.

 

Odkazy na jednotlivé prezentácie pre pripomenutie alebo ďalšiu prácu nájdete tu:

 

Zúčastnili ste sa konferencie, vyplnili hodnotiaci formulár, ale neskôr ste prišli na to, že ste nám chteli zdeliť viac? Pokojne využite možnost komentárov nižšie alebo na sociálnych sieťach. Privítame každú pripomienku, rotá prispeje ku skvalitneniu ďalších ročníkov. Áno, s akciou plánujeme pokračovať, sledujte tesenu na LinkedIn alebo Facebook a zaručene Vám nič neujde. A na čo sa vôbec môžete nabudúce tešiť?

Comments

Dear user, this website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More about cookies
I give my consent to processing of my personal data. More info