Menu CZ EN

Nejlepší odborné setkání k tématu softwarového testingu v Praze propojí experty z celého regionu. Spojte se s ostatními profesionály v oboru.

10. října 2017

1 klíčové téma

Impact Hub Praha

8 prezentací

Limitované množství vstupenek

100 profesionálů

Proč digitální transformace

Novou hybnou silou světa je nyní technologie. Ta zasahuje do všech oblastí společnosti a ekonomiky. Mnoho současných firem nastupuje svou cestu v digitální transformaci za jediným účelem – udržet si konkurenční postavení.

Nahrazuje nás technologie, nebo nám pomáhá zvyšovat efektivitu? Vztah společnosti a jednotlivců k technologiím se stále rozvíjí a mění. Vzniká potřeba hledat nové cesty umožňující čerpání všech výhod, které technologie nabízejí.

Protože svět se stále zrychluje. Informační technologie musí reagovat velmi rychle, a hlavně, v přijatelné kvalitě. S těmito zvyšujícími se nároky nevzniká žádný prostor, jak se vyhnout novým technologiím a nástrojům.

Objevují se nové trendy.
Primárním nástrojem komunikace a zdrojem pro sledování nejrůznějšího obsahu se postupně stala mobilní zařízení jak správně předpověděl Gartner. Spotřebitel v rozvojových zemích vnímá smartphony jako svá exkluzivní mobilní zařízení, na rozdíl od uživatele v rozvinutých ekonomikách, který do své domácnosti adoptoval více vzájemně propojených přístrojů. Tento trend se postupně stává pravidlem. Dle TECHnalysis Research forecast je predikce, že do roku 2020 bude v porovnání s rokem 2010 změněna celá mapa zařízení.

Testing v digitální transformaci

Testování se stává nezbytným. Zajišťuje klientům hladkou, bezproblémovou a snadnou uživatelskou zkušenost, která je zásadní hned z několika důvodů. Chrání image společnosti na trhu, zvyšuje povědomí o kvalitě produktu a v neposlední řadě zajišťuje spokojenost koncového uživatele

Pojďme se podívat na trendy v software testingu a probrat nejlepší praktické příklady. Jaké jsou vaše zkušenosti?

Chci koupit lístek

Cena vstupenky je 6950 Kč/os. bez DPH. Vzhledem k omezenému počtu míst je možné rezervovat lístky pro max. 2 zástupce jedné společnosti.

Program

tesena|fest tesena fest přivádí dohromady nejen domácí ale i zahraniční odborníky na poli softwarového testování a poskytuje tak pohled do stále aktuálnějších témat a problematiky. Poskytuje příležitost ke sdílení zkušeností lidí přímo zapojených v konkrétních projektech.

…brzy zverejníme

Místo konání

Zaujalo vás to?

Chci koupit lístek

Dear user, this website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More about cookies
I give my consent to processing of my personal data. More info