Menu EN

Nejlepší odborné setkání k tématu softwarového testingu v Praze propojí experty z celého regionu. Spojte se s ostatními profesionály v oboru.

3. – 4. říjen 2019

8 prezentací & 4 workshopy

Konferenční centrum City Praha

Odvážný nový svět QA a testingu

V současnosti jsme svědky dramatických změn v technologickém pokroku, protože svět je plně digitalizován. Funkce Quality Assurance (QA) a Testingu se v posledních letech značně vyvinula. Přijali jsme Agile, abychom lépe porozuměli a naplnili potřeby zákazníků a DevOps jako odpověď na poptávku po kratších časech uvedení produktu na trh. Abychom efektivně implementovali agilní postupy, musíme se vice věnovat automatizaci testů, která je nezbytným prvkem procesu testování v Agile.

Podle World Quality Reportu 2018 -19 existuje 6 klíčových trendů, které budou mít obrovský dopad na to, jak se QA a testování budou vyvíjet v příštích 2 až 3 letech.
Jedním z nich je růst Microservisů a API ekonomiky. To implikuje rozpad větších aplikací na menší, snadněji ovladatelné kusy.

Internet věcí (IoT) je na vzestupu v mnoha odvětvích a jeho globální využití vzrostlo z 83% v loňském roce na 97 % dnes. Zejména v automobilovém průmyslu.

Podle letošního průzkumu je až 73 % všech aplikací založených na Cloudu. Tento trend se vyvíjí souběžně s růstem Internetu věcí, což vyvolává obavy o soukromí dat a kybernetickou bezpečnost.

Jedním z nejžhavějších technologických trendů dneška je Blockchain. Ačkoli byla tato technologie nejprve používána v odvětví finančních služeb pro kryptoměny, v současnosti ji využívá mnoho jiných oblastí. Na otázku ohledně plánů pro blockchain uvedlo 66% respondentů, že ji již používají nebo ji plánují zavést v příštím roce.

Umělá inteligence hraje klíčovou roli v doméně Inteligentní automatizace a optimalizace. Až 45% respondentů uvádí, že používají umělou inteligenci pro inteligentní automatizaci, 36% pro prediktivní analýzu a 35% pro deskriptivní analytické a samoučící kognitivní platformy.

Prozkoumejme tento svět plný nových technologií a pojďme zjistit, jak je využít pro to, aby byl svět QA lepší.

Call for papers je otevřeno!

tesena | fest uvítá návrhy a nabídky představení případových studií, strategií, managementu, procesů, technik a nástrojů. Termín uzávěrky je 31. května 2019.

Přidejte se jako prezentující

Vstupenky jsou k dispozici!

Nenechte si ujít naši 10% slevu Early Bird, která je dostupná do 31. května 2019. Podívejte se na momenty z předchozího ročníku akce níže nebo zkouknite obsah minulého roku tady.

Registrujte se

Zaujal Vás tesena fest a chcete být prozatím na mailing listu?Programme Committee

Vyšoká škola ekonomická v Praze

Alena Buchalcevová

Czech and Slovak Testing Board

Petr Neugebauer

Orbisys s.r.o.

Marián Šuch

Avast

Michal Vaněk

Erik van Veenendaal

Erik van Veenendaal

Momenty minulého ročníku

Venue Info

Dear user, this website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More about cookies
I give my consent to processing of my personal data. More info