Screening testovacího procesu

Společně zefektivníme vaše testovací procesy

Víme, jak frustrující může být, když se zdá, že vaše testovací procesy spíše brzdí, než posouvají váš projekt vpřed. V rámci Test Process Screeningu vám pomůžeme zajistit hladký chod testování a přineseme viditelné zlepšení kvality a efektivity do každé jeho fáze.

Co Test Process Screeningem získáte?

 • Komplexní analýzu současných procesů
  Identifikujeme slabá místa ve vašem SDLC a příležitosti pro zlepšení ve vašich stávajících vývojových aktivitách.

 • Řešení na míru
  Na základě detailní analýzy vám nabídneme řešení na míru, které bude odpovídat specifikům vývoje softwaru u vás ve firmě.

 • Zvýšení efektivity a snížení nákladů
  Pomůžeme vám optimalizovat testovací procesy, čímž ušetříte čas i finanční prostředky a zvýšíte kvalitu svých produktů.

 • Odborné školení a podporu
  Proškolíme vaše týmy tak, aby mohly lépe využívat moderní testovací metodiky a nástroje.

Jak to bude probíhat?

Test Process Screening je navržen tak, aby byl co nejefektivnější a přinášel reálné výsledky:

 1. Setkáme se na úvodní konzultaci
  Naše první kroky povedou k pochopení vašich specifických potřeb a cílů. Na úvodní konzultaci společně projdeme váš současný testovací proces, používané nástroje a výzvy, kterým čelíte.
 2. Zhodnotíme váš současný stav
  Provedeme důkladnou analýzu vašich stávajících vývojových procesů, metodik a infrastruktury nebo třeba způsobů automatizace vašich testů. Provedeme rozhovory s klíčovými členy v oblasti vývoje a na základě všech získaných dat identifikujeme oblasti pro zlepšení.
 3. Vytvoříme plán zlepšení
  Na základě zjištěných informací vytvoříme plán zlepšení, který bude obsahovat konkrétní doporučení na zlepšení kvality a efektivity vašich testovacích a vývojových procesů. Společně vytvoříme roadmapu s „quick wins“ ale i dlouhodobý plán.
 4. Společně implementujeme změny
  Pomůžeme vám s implementací doporučených změn. Můžeme zajistit vše od zlepšení a změny testovacích procesů, nasazení nových nástrojů, upravení testovacích strategií, složení týmu až po změnu v přístupu k vývoji tak, abychom garantovali nejvyšší kvalitu vašich produktů.
 5. Budeme tu pro vás i po implementaci
  Po úspěšném nasazení nových procesů vašemu týmu nezbytnou podporu a případná další školení. Tím zajistíme, že změny budou úspěšně začleněny do vašich stávajících procesů a váš tým bude mít potřebné dovednosti pro jejich využití.

Proč Test Process Screening?

Test Process Screening je založen na mnohaletých zkušenostech a expertních znalostech našich konzultantů, odborníků na softwarové testování. Víme, že každý projekt je jedinečný, proto k vám budeme přistupovat individuálně, s cílem najít nejlepší možné řešení pro vaše potřeby.

Seznamte se s našimi konzultanty

Radek Šikola

Radek se věnuje testování softwaru už více než 15 let. Aktuálně působí jako Test Manager, Delivery Manager a školitel pro IT i byznys. Mezi jeho hlavní domény patří telekomunikace, bankovnictví a veřejný sektor.

Jdete s námi do toho?

Připojte se k našim spokojeným klientům a zjistěte, jak může Test Process Screening transformovat vaše testovací procesy, zvýšit efektivitu vašich týmů a zajistit, že vaše produkty budou vždy splňovat nejvyšší standardy kvality.