Reálný projekt v Postmanu - krok za krokem

Proč přijít na školení

Proč přijít na školení

V rámci námi poskytnutého materiálu pro samostudium se nejprve naučíte základy práce s nástrojem Postman, čímž se připravíte na následný praktický workshop. V druhé fázi se sejdeme osobně a během půldenního workshopu převedeme nabyté znalosti do praxe. Zkusíme si nasimulovat reálný projekt integračního testování a projdeme všechny kroky od vstupní analýzy až po výslednou sadu implementovaných testů.

Na začátku on-site školení dostanete vstupní analýzu a vypracovanou sadu user stories. Na základě toho připravíte sadu testovacích scénářů. Poté budeme tyto scénáře implementovat v nástroji Postman, vytvoříme si asserty v jazyce Javascript a vyzkoušíme si první exekuce našich testů. Účastníci budou spolupracovat v týmech, konzultovat své práce a porovnávat je s připraveným referenčním řešením.

Co si z workshopu odnesete

Vytvoření sady testovacích scénářů pro integrační testování

Práce s nástrojem Postman

Tvorba Javascriptových assertů

Praktické ukázky

Požadavky

Znalostní požadavky

+ Absolvování našeho online kurzu Magical Postman

Základní znalost nástroje Postman, kterou absolvováním online školeni Magical Postman získáte.

Technické požadavky

Nainstalovaný Postman

Detaily workshopu

Limit 12 účastníků na 1 termín - online / Limit 6 účastníků na 1 termín - onsite

Cena kurzu: 2.490 CZK / 110 EUR

Délka kurzu: 4 hodiny (od 13:00 do 17:00)

*Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři. Ceny v EUR jsou pouze orientační a mohou se měnit dle aktuálního kurzu.

Školením vás provede Michal Jirka

V testingu se pohybuji od začátku roku 2017. Za tuto dobu jsem prošel mnoha zajímavými projekty, kde jsem si vyzkoušel různé, převážně technické, role. Baví mě, že je neustále co nového objevovat a žádná práce není stejná, jako byla ta předchozí. Kromě působení na projektech pro klienty se rád věnuji právě oblasti školení, pořádání workshopů a různých webinářů. Těším se, že se na některé akci společně potkáme!

Nadcházející termíny workshopu Reálný projekt v Postmanu