Úvod do testování softwaru

Naučte se základy pro vstup do oboru za 1 den a odstartujte svou testerskou kariéru.

Popis školení

Kurz je rozdělen do dvou částí, které se zabývají jak teoretickými, tak praktickými aspekty manuálního testování softwaru.

V první části školení je obsažen celkový úvod do testování softwaru pokrývající základní terminologii, kam spadá testovací případ, chyba, techniky návrhu testu, životní cyklus informačního systému, testovací úrovně atd.

Druhá část přináší vše, co jste se naučili do praktické roviny a umožňuje vám vyzkoušet si práci testera v rámci simulovaného testovacího projektu, ve kterém můžete psát své testovací případy, testovat aplikaci a vytvářet hlášení o chybách.

Kurz vám poskytne základní znalosti a dovednosti, které potřebujete k úspěšnému zahájení vaší kariéry v oblasti testování softwaru.

Co si ze školení odnesete

Co je testování

Jak rozumět defektům, bugům a dokumentaci

Jak pracovat s nástroji pro správu testů a defektů

Požadavky

Notebook s administratorskými právy

Detaily kurzu

Cena kurzu: 2.500 CZK / 101 EUR

Délka kurzu: 1 den (od 09:00 do 17:00)

*Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři. Ceny v EUR jsou pouze orientační a mohou se měnit dle aktuálního kurzu.

Nadcházející termíny školení Úvod do testování softwaru


Aktuálně nemáme vypsaný termín pro veřejnost.
Máte o školení zájem?
Vyplňte náš formulář a my pro vás zorganizujeme školení na míru.