(CZ) Performance Testing workshop

20. 06. 2024 od 16:00 do 17:30 CET

Webinář vedený Tomášem Hákem

Obsah webináře

Přidejte se k nám na poučný webinář o testování výkonu, který představí náš expert Tomáš Hák. Setkání je určeno profesionálům, kteří chtějí získat základní pochopení testování výkonu a jeho významu pro zajištění spolehlivosti a efektivity softwarových aplikací. 

Testování výkonu vám pomáhá proaktivně zlepšovat spolehlivost tím, že zabraňuje problémům, aby se dostaly do produkce a ovlivnily zákazníky.


Co si z webináře odnesete?

Základy testování výkonu: Seznamte se s klíčovými metrikami a grafy, které řídí proces testování.

Typy testování výkonu: Naučte se různé typy testů, včetně zátěžového, stresového, škálovatelnostního a vytrvalostního testování. 

Populární nástroje pro testování výkonu: Seznamte se s nástroji na špičkové úrovni, které vám pomohou implementovat efektivní testovací strategie. 

Budete mít také příležitost přímo komunikovat s Tomášem během živé diskuse, kde můžete položit otázky a získat hlubší vhledy přizpůsobené vašim specifickým potřebám. 

Nenechte si ujít tuto šanci na rozšíření vašich znalostí a dovedností v oblasti testování výkonu. Ať už chcete vylepšit své stávající strategie nebo začínáte od nuly, tento webinář vás vybaví nástroji a porozuměním potřebným k dosažení měřitelného dopadu na výkon vašeho softwaru. 


Webinář vedený Tomášem Hákem

Tomáš se pohybuje v testingu už více než 13 let. Stál u počátků automatizovaného testování firem Jobs.cz (LMC), Kolonial (dnes Košík), Mall.cz, u testování bankovnictví George a některých bankovních API České spořitelny. Naposledy se podílel na automatizaci testování systémů Škoda auto. Používal celou řadu nástrojů, programovacích/skriptovacích jazyků a v posledních čtyřech letech, kdy kope za Tesenu, využívá primárně Python a nad ním postavený Robot Framework.