Cypress.io bootcamp

O Bootcampe

14. septembra na Teba čakajú dva workshopové dni plné testovania a Cypress trikov. Cypress core workshop - tentokrát naživo - je školenie, na ktorom sa naučíš používať všetky základné funkcionality Cypressu, best practices, no hlavne na ňom budeš veľa kódiť. Naučíme sa ako napísať stabilný Cypress test, využívať všetky kľúčové vlastnosti Cypressu, budeme testovať UI aj API a pozrieme sa aj na to, ako pri testovaní ušetriť čas. Aby toho nebolo málo, dvojdňový workshop je spojený s neformálnym stretnutím na pive, na ktorom si môžme pokecať o Cypresse, testovaní, ale vlastne o čomkoľvek. Na konci školenia dostaneš certifikát o absolovaní workshopu schválený Cypress DX tímom.

Na workshope sa naučíš

ako napísať svoj prvý Cypress test

ako písať jednoduché aj zložitejšie overovania

ako efektívne pracovať s konceptami ako sú “retryability” a “command chaining”

ako testovať API

ako odsledovať http volania v aplikácii

ako testovať edge cases

ako vytvárať vlastné príkazy

ako inštalovať pluginy

ako prepínať medzi testovacími prostrediami

ako sa prihlásiť pomocou API

ako používať headless mód

+ čokoľvek na čo sa opýtaš 🙂

Podrobnosti o kurze

Cena workshopu: 13.625 CZK / 545 EUR*

Dĺžka workshopu: 14. 09. - 15. 09. 2022 (2 dni - každý deň od 09:00 do 17:00)

*Ceny jsou bez DPH. Pokud nebude dohoda jiná, tak bude faktura v CZK, v případě, že potřebujete platbu v EUR, kontaktujte nás na events@tesena.com, nebo nám tuto informaci napište do políčka Poznámky v objednávacím formuláři. Ceny v EUR jsou pouze orientační a mohou se měnit dle aktuálního kurzu.
Školiteľ

Filip Hric

SDET & QA lead at Slido, official Cypress.io ambassador. I studied psychology and landed in tech, where I now combine the knowledge from both. Huge passion for music and running. Author of Cypress.io workshops. Always learning, blogging, streaming, and creating videos and online courses. All can be found on filiphric.com. Father of three beautiful children. 

Nadcházející termíny Cypress.io bootcamp