Automatizace mobilních aplikací

25. 01. 2024 od 16:00 do 17:30 CET

Webinář vedený Janem Harákem a Marinou Mulyukina

Obsah webináře

Odhalte tajemství mobilního testování s naším exkluzivním webinářem Mobilní testování: Průvodce pro začátečníky k zvládnutí mobilních aplikací. Tato přednáška určená pro začátečníky odhalí spletitost práce s mobilními aplikacemi. Připojte se k nám, když se ponoříme do toho podstatného, včetně lokalizace prvků, výběru správných nástrojů a odhalování cenných tipů a triků pro úspěšné testování mobilních zařízení. Ať už s testováním začínáte nebo se snažíte zlepšit své dovednosti, tento webinář je vaší bránou k bezproblémovému testování mobilních aplikací. Nenechte si to ujít – zajistěte si své místo a vydejte se na cestu k tomu, abyste se stali profesionálem v oblasti testování mobilních zařízení!


Co si z webináře odnesete?

Na co dát pozor při testování mobilních aplikací

Jaké existují typy mobilních aplikací a jejich porovnání

Jak přistupovat k automatizaci mobilních aplikací


Webinářem vás provede Jan Harák

Honza je zkušeným test automation inženýrem s více než osmi lety zkušeností. V posledních čtyřech letech se zaměřuje na automatizaci API a integračního testování v prostředí České spořitelny. Svou profesní kariéru začal jako manuální tester, postupně prošel různými odvětvími, včetně automobilového průmyslu a bankovnictví. Krom testování také rád vyvíjí mobilní aplikace a organizuje Tesena soutěž Klikaton.

Webinářem vás provede Marina Mulyukina

Marina je vášnivou testerka softwaru a posledních více než 4 roky zkoumá hranici mezi softwarem a testováním. Její láska k 'testování softwaru' začala před lety, začínala jako 'manuální testerka' a momentálně pracuje jako 'inženýr automatizovaného QA'. Ráda tráví čas zkoumáním konceptů testování softwaru a používáním nových nástrojů. Ráda sdílí své zkušenosti účastí na technologických komunitách. Marina si představuje testovací prostředí, které prosperuje díky inovacím, spolupráci a sdílené odbornosti. Jako součást Tesena webináře si Marina klade za cíl inspirovat účastníky, aby se vydali na cestu objevování testování softwaru, vybavujíc je poznatky a znalostmi, které je posunou v neustále se vyvíjejícím světě zajišťování kvality. Další zajímavé informace o Marině jsou, že je řidičkou, má ráda hory a občas navštěvuje Berghain.