fbpx
Menu EN

4 zastávky umělé inteligence

Nenechte si ujet vlak a využijte nové technologie ve svůj prospěch 

Zájem o umělou inteligenci nás svedl dohromady s americkou firmou PinkLion.AI, se kterou jsme začali řešit, jak na téma artificial intelligence společně diskutovat s dalšími QA odborníkySamozřejmě také vkládáme velké množství energie do smysluplného využití nových postupů tak, aby vedly k maximálnímu zefektivnění v rámci projektů našich klientů. V polovině února jsme tak začali s webinářem, následovalo Test Automation & AI Tour se 4 zastávkami ve 3 evropských metropolích a k tomu jsme uspořádali ještě několik akcí šitých na míru našim partnerům. Teď se soustředíme na to, jak pomoct se začleněním užitečných postupů v praxi. Co jsme se na tour dozvěděli a co dalšího chystáme?  

Cestu jsme zahájili 3. března na QA Meetupu v Bratislave. Kochali jsme se nádherným výhledem na Bratislavu a ukázkou dema stránek Alzy. Dozvěděli jsme se například, jak učit neuronovou síť pomocí TensorFlow nebo jak používat nadstavbu Keras. Po prezentacích přišla na řadu intenzivní debata na téma budoucnost AI. Martin Škarbala a Filip Hric akci skvěle zorganizovali a my jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit.  

Další zastávkou umělé inteligence byl vídeňský Tesena Fest konaný 5. března. CEO technologické firmy PinLion.AI, Jennifer Bonine tady měla tříhodinový workshop Learn To Train a Bot For TestersIntroduction to AI. Posbírané zpětné vazby svědčí o tom, že z něj účastníci odcházeli nadšení a motivovaní k dalšímu studiu i aplikaci umělé inteligence.  

 

 

V pondělí 9. 3. jsme byli hned na dvou meetupech. Ráno jsme prezentovali na TestingBreakfast Club a večer jsme se díky akci Test Stack setkali s dalšími IT nadšenci v Avastu. Bavili jsme se o tom, co od umělé inteligence v testování očekávat a jak se změnami držet krok. Marcel Veselka představil některé změny v IT byznysu i to, jak na ně reagujeme v Teseně 

Nechcete si nechat ujet vlak? Přihlaste se na workshop Strategic Test Automation a šetřete čas, úsilí i náklady svého testovacího týmu.  

Pokud jste se setkání nemohli zúčastnit, tak nevěšte hlavu. Věříme, že se zase brzy potkáme osobně a v mezidobí se můžeme propojit online, ať nám to rychleji uteče:  

24.3., Tesena webinář (online, anglicky) 

6.4., Test Stack konference (online, slovensky) 

14.4., Tesena webinář (online, slovensky) 

Comments

Dear user, this website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More about cookies
I give my consent to processing of my personal data. More info