fbpx
Menu

3 důvody, proč je tesena zajímavým zaměstnavatelem

Společnost vznikla v roce 2013 a v roce 2014 se tým poprvé rozrostl. Nastoupily dvě nové kolegyně a byli jsme čtyři. V září v roce 2018 posilnilo tesenu během jednoho měsíce 10 nových kolegů. Rosteme a stále více lidí volí tesenu jako svého zaměstnavatele a je k tomu několik dobrých důvodů.

Tréninky, rozvoj a růst

Začít v teseně, zkusit si projít různými pozicemi a najít tu ideální pro sebe. Mezi zaměstnanci a zaměstnankyněmi najdeme skvělé příklady toho, jak se člověk v teseně může rozvíjet a pracovat na sobě, pokud o to stojí. Dáváme příležitost schopným lidem, aby se stali profesionály ve svém oboru. Díky našim školením je proces vzdělávání systematizovaný, ale zároveň je přizpůsobený každému člověku na míru. Můžeš si tak najít oblast, ve které se budeš realizovat. Pokud jsi spíše introvertní typ a neláká tě pozice Test Leada, klidně si můžeš zkusit automatizaci testů. Naopak, když někdo rád komunikuje a baví ho péče a kontakt s lidmi, může v teseně vést tým lidí na projektu, anebo může školit jak interní zaměstnance, tak externí návštěvníky školení. Seniorní kolegové předávají své zkušenosti těm juniornejším nejen rovnou v praxi na konkrétních projektech, ale i v rámci organizovaných mini konferencí a tzv. Focus groups, což jsou neformální setkání lidí z teseny za účelem sdílení zkušeností z praxe a prezentace zajímavých témat z oblasti automatizace, test analýzy anebo test managementu.

. . . ta parta, tak to nás baví

Je nás aktuálně přes 120. Za poslední tři roky jsme se pětinásobně rozrostli, tesena se mění, ale některé věci naštěstí zůstávají stejné. Od začátku si v teseně zakládáme na tom, že je nutné budovat dobré vztahy a přátelské prostředí v pracovním týmu. Když má člověk v práci kolem sebe přátele a lidi, na které je spoleh, přispívá to k tomu, že se do práce víc těší. A toho si v teseně vážíme. Podporujeme budování party různými způsoby, pořádáme teambuldingy nebo pronajímáme sportoviště. Vítáme aktivity všech teseňáků, kteří sami organizují mimopracovní akce. V práci všichni trávíme dvě třetiny téměř každého dne a je fajn mít možnost sdílet tento čas s lidmi, se kterými vás to baví.

 

Flexibilní stabilita

Pojem „flexibilní stabilita“ použil jeden z našich kolegů, který měl krátce vystihnout charakter teseny. Samozřejmě jsme se dožadovali vysvětlení, které nám záhy poskytnul. Jsme stabilním zaměstnavatelem, středně velkou firmou a nástupem k nám získáte jistotu, které se vám u nějaké nové malé společnosti nemůže dostat. Na druhou stranu díky charakteru poskytování služeb nabízíme svým zaměstnancům a zaměstnankyním určitou rozmanitost a flexibilitu, co se týče pracovní náplně. S tím, jak tesena roste a zároveň se vyvíjí, získává nové zákazníky, nové projekty, a to jsou nové příležitosti pro lidi, co u nás pracují. Práce tak není stereotypní, ale zároveň člověk cítí jistotu v zádech ze strany teseny.

Dělat testing profesionálně a zároveň chytře. Na tom nám záleží!

tesena se mění a dospívá. Ale důvody, proč v teseně pracovat, se příliš nemění. Skvělá parta, různorodost projektů, stabilita ze strany zaměstnavatele a možnost kariérního růstu přetrvávají a my chceme, aby tomu bylo tak i nadále.

Comments

Dear user, this website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More about cookies
I give my consent to processing of my personal data. More info